Profi Tools Malířská pistole Q1P-CX02

stříkací pistole

• , zakoupeno v Bestseller.cz

• Udělá to práci
    • Nestíhá se chladit
    • Ucpává se tryska (Primalex Polar)

Aktuálně jsem pistoli používal 2 dny, téméř v kuse a sice udělá práci která je potřeba ale znovu bych si ji nekoupil. Velice často se zacpává tryska na barvu, takže je potřeba to často čistit, jinak se vám zmenšuje pokrytá plocha. Dalším problémem je že se nestíhá chladit kompresor takže po pár minutách držíte velice horký kus plastu. A pokud to chcete nosit na boku, tak jak to výrobce umožňuje, hodně štěstí.

nemám odskoušeno

• , zakoupeno v Prima-Darky.cz

• Kompresor se nestíhá chladit ale šlape to

Typ nářadí
stříkací pistole

Malířská pistole - s její pomocí vymalujete jakýkoliv povrch - rovné zdi, štuk, cihly, obložení, beton, dřevo,... Malířská pistole je vhodná pro malování bytů, moření dřeva, nábytku nebo natírání fasád. S malířskou pistolí dosáhnete profesionálních výsledků bez námahy a nepříjemného uklízení, barva nekape.
Malířská pistole - 3 možnosti nastavení rozprašování:

• Jmenovité napětí 230V ~ 50Hz
  • Otáčky motoru max. 32 000 ot/min
  • Jmenovitý průtočný výkon trysky až 800 ml/min
  • Obsah nádobky cca 800 ml
  • Malířská pistole zvládne 15m2 za 10 minut!

Na malířskou pistoli poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Bestseller.cz

• Udělá to práci
    • Nestíhá se chladit
    • Ucpává se tryska (Primalex Polar)

nemám odskoušeno

• , zakoupeno v Prima-Darky.cz

• Kompresor se nestíhá chladit ale šlape to
  • , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• málo ohebná hadice mezi motorem a pistolí

• pohodlí

• Váha
    • Přehřívá se
    • Nedostatečně dlouhý popruh
    • Práce není tak rychlá
    • Musíte si dávat neustále pozor

Upřímně příliš nechápu všechna kladná hodnocení.
    Montáž je sice jednoduchá, návod je jasný a postupoval jsem podle pokynů. Z práce jsem byl zklamaný. Nechci produkt účelně hanit, ale člověk, který měl malířský váleček někdy v ruce, nemůže myslet vážně, že je to s touto pistolí rychlejší. To v žádném případě není. Počítejte s tím, že z vaší strany to skutečně bude vyžadovat trpělivost a pevné nervy, než se s pistolí naučíte pracovat. Bude vám překážet kabeláž, jestli nemáte zcela vyklizený prostor, budete se s kabelem zadrhávat o překážky. Dále si rovnou pořiďte kvalitní ochranu sluchu, jinak je dost možné, že po vymalování chodby si budete shánět naslouchátko. Decibely jsem neměřil, ale hlasitost je stejná jako u starých vysavačů. Počítejte s tím, že to máte podstatně blíže uším. Další problém, ať jsem se snažil přístroj umístit jak jsem chtěl, vždycky se vám jedna strana připlácne k tělu a brání nasávání vzduchu = rychlé přehřívání motoru. Pás na připnutí je krátký. Doporučuji před používáním přístroje najít si čas a nějakou stěnu, na které se nejdříve pistoli trochu naučíte používat. Když se budete učit, zvolte jinou barvu než má barva stěny. Stále si musíte při používání dávat pozor a postupovat konstantně ve stejné vzdálenosti a se stejnou rychlostí pohybu, jinak máte problém. Jestli se pohybujete moc pomalu, rázem tam máte moc barvy a začne vám stékat, jestli někde přejedete rychleji nebo v jiné vzdálenosti, nepřekryjete plochu dostatečně.
    Dávám 50%, hlavně díky nízké ceně a sebeuvědomění - co jsem si sakra za ty prachy myslel ?

Řidší překryv

Krátky závěsný řemen .

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Jednoduché a velmi rychlé vymalování.
    • Malá spotřeba barvy (na předsíň jsem spotřebovala necelý 1 kg barvy).
    • Strop vypadá perfektně. A úplně skvěle vymalované jsou všechny rohy.
    • Malovala jsem předsíň. Byl to můj první pokus s malířskou pistolí. Barvu (Primalex) jsem namíchala hustou jako těsto na palačinky. Začala jsem zdí ve výšce očí, během chvilky jsem přišla na správnou vzdálenost i rychlost (trochu mi to připomínalo luxování). Zbytek zdí byl záležitostí pár minut. Trochu jsem měla strach ze stropu, jak to bude fungovat, až pistoli nakloním, ale byla jsem příjemně překvapená, žádný zádrhel se nekonal. Nemusela jsem řešit rohy, šlo to samo.
    • Malý nepořádek, dobře se to uklízelo. Barva trošku "prášila", měla jsem oblepená futra, vypínače a zásuvky, takže stačilo běžně vytřít.
    • Musela jsem si dávat pozor na kabely, hlavně když jsem byla na štaflích - prostě to chtělo trochu opatrnosti.
    • Při malování stropu to chce nejen brýle a respirátor, ale i čepici.

Lepší než malování válečkem, je to rychlejší a nedělá to takový bordel.